COFNIJ

Odkurzacze

CECHY GŁÓWNE:

VARIO to profesjonalny, stacjonarny odkurzacz samochodowy, oferowany w wersji jednostanowiskowej MONO jak i dwustanowiskowej DUO, w eleganckiej obudowie ze stali nierdzewnej.
Wyposażony jest w wytrzymałą i odporną na wodę, aluminiową turbinę indukcyjną bezszczotkową, której moc i siła ssania uzależnione są od rodzaju zasilania. Zastosowana turbina zapewnia duże podciśnienie oraz przepływ. Wbudowany system bezpieczeństwa, tzw. bypass, chroni silnik turbiny przed spaleniem, nawet w przypadku zapchania się węża. Dodatkowo turbina wyposażona jest w wyłącznik termiczny.
Odkurzacz VARIO dostępny jest w wersji z zasilaniem jedno (230V) lub trójfazowym (400V).
W standardzie posiada elektroniczny wrzutnik akceptujący do kilkudziesięciu rodzajów monet i żetonów, zapewniający jednocześnie pełną kontrolę nad sprzedażą i realizacją usług oraz niekasowalny licznik rejestrujący wszystkie załączenia.
Zamki systemowe zabezpieczają obudowę przed otwarciem przez niepowołane osoby.
Monety i żetony gromadzone są we wnętrzu urządzenia, w zamykanej na klucz kasetce (opcja).
Odkurzacz usuwa kurz i brud do pojemnika zintegrowanego z komorą ssącą, który łatwo i szybko można opróżnić. Zarówno pojemnik na brud jak i komora ssąca wykonane są ze wzmacnianego laminatu, co w pełni zabezpiecza wnętrze urządzenia przed korozją na skutek zassania: wody, śniegu, błota itp. Odkurzacz VARIO charakteryzuje się prostotą obsługi, elegancją wykonania i niezawodnością w funkcjonowaniu. Przystosowany jest do pracy na wolnym powietrzu i nie wymaga zadaszenia.


Opcjonalnie może zostać wyposażony:
- w wysięgnik z podciągiem do węża, który ułatwia korzystanie z urządzenia i jednocześnie zabezpiecza wąż przed przetarciem lub zabrudzeniem;
- w system informujący o przepełnieniu pojemnika na brud i konieczności jego opróżnienia.

Dane Adresowe

Adast Polska Sp. z o.o.

ul. Wspólna 9

45 - 837 Opole

NIP 754-313-63-22

Social Media